Monitoring

section-d45e29c
Nasze pola zainteresowania

Możemy uruchomić i prowadzić monitoring zarówno obszarów miejskich jak i dowolnego terenu. Naszym atutem jest doświadczenie i widza zdobyta podczas budowy monitoringu miejskiego w Gliwicach.

  • oferujemy elastyczny system, który pozwala na realizowanie rozwiązań odpowiednich do zapotrzebowania
  • budujemy sprawnie funkcjonującą sieć
  • rejestrujemy obrazy
  • udostępniamy zarejstrowany obraz odpowiednim służbom

Slide Slide Slide
section-a5e5386

Monitoring miejski w opaciu najnowszą myśl

Kamery IP

Oferujemy instalację monitoringu opartego na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, które łączą wykorzystanie megapikselowych kamer o wysokiej rozdzielczości z innowacyjną transmisją obrazu w oparciu o sieć IP.

Technologia przesyłania danych drogą sygnału radiowego oferuje ogromne możliwości budowania rozległych struktur monitoringu na terenach miejskich i przemysłowych. Przy jej użyciu możliwe staje się połączenie wielu lokalizacji w jedną, sprawnie funkcjonującą sieć, z której dane można uzyskać w łatwy i szybki sposób.

Zapis obrazu odbywa się na rejestratorach lokalnych, jak również w serwerze centralnym, gdzie dane są przechowywane przez z góry określony przez klienta okres. Kamery IP umożliwiają zwiększenie skuteczności działających już systemów i otwierają zupełnie nowe możliwości integracji monitoringu w nowoczesną, odgórnie sterowaną sieć.

Oprogramowanie

Naszym klientom proponujemy wyłącznie najnowsze, niezawodne rozwiązania monitoringu CCTV. Jesteśmy partnerem lidera tej branży, firmy MILESTONE. Wśród rozwiązań, z których korzystamy, znajduje się także oprogramowanie firm EXACQ i VIVOTEC. Dzięki dogłębnej znajomości tematu, popartej autoryzowanymi certyfikatami Milestone Advanced Certyficated, możemy zaoferować Państwu profesjonalną obsługę i oprogramowanie spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Kompleksowe przygotowanie merytoryczne łączymy z praktyczną znajomością tematu, popartą wdrożeniami rozbudowanych systemów dozorujących.

Naszym największym sukcesem jest zaprojektowanie i modernizacja stale rozwijającego się systemu monitoringu miejskiego w Gliwicach. Usługi Śląskiej Sieci Metropolitalnej obejmują doradztwo, projektowanie, wdrożenie i administrację w zakresie zróżnicowanych systemów monitorujących.