Innowacyjne rozwiązania w reklamie świetlnej

section-db47ad4

Slide Slide Slide Slide

Oferujemy medium o najwyższej sile oddziaływania i perswazji, co świadczy o stabilność, rzetelności i innowacyjnym podejściu firmy.

Innowacyjne rozwiązanie w reklamie świetlnej

W dobie najnowoczesniejszych technologii i coraz szybszego tempa życia poszukujemy takiej opcji reklamy, która pozwala szybko zmieniać treści i nadążać za zmianami zachodzącymi w naszym świecie. Ekrany diodowe (LED) to najbardziej prestiżowy i spektakularny sposób wizualnej reklamy miejskiej. Gwarantują one najwyższy poziom skuteczności podczas realizowania polityki promocyjnej oraz informacyjnej. Elektroniczne ekrany zewnętrzne to najnowsza technologia wielkoformatowa, która z powodzeniem funkcjonują od kilkunastu lat na całym świecie.

Na jednej powierzchni możliwe jest wyświetlenie wielu animowanych informacji i obrazów. Mają one dużo większą moc oddziaływania niż tradycyjne wielkoformatowe media reklamowe. Emitowany cyklicznie spot, dociera ze swoim przekazem do wszytkich osób znajdujacych sie w jego zasięgu. Na ulicy, o każdej porze i w każdych warunkach pogodowych przykuwają uwagę wszystkich przechodniów. Ekrany LED-owe to oferta dla każdego chcącego dotrzec do jak najszerszej grupy odbiorców.

Specyfikacja materiałów do emisji

Mobilny ekran LED

Zbudowany z modułów o bardzo wysokiej rozdzielczości to gwarancja niezapomnianych wrażeń podczas wydarzeń kulturalnych i promocyjnych. Zaletą naszego systemu jest pełna mobilność oraz natychmiastowa gotowość do pracy.

Nośnik sprawdza się świetnie podczas takich wydarzeń jak:

  • kino plenerowe
  • koncerty
  • pikniki
section-9709a85

Dzworzec PKP

wielkość nośnika – 28 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 100.000 osób

ul. Dworcowa

wielkość nośnika – 21 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 100.000 osób

ul. Pszczyńska

wielkość nośnika – 21 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 100.000 osób

section-dea4589

ul. Nowy Świat

wielkość nośnika – 21 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 100.000 osób

ul. Chorzowska

wielkość nośnika – 12 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 70.000 osób

Mobilny ekran LED

wielkość nośnika – 16 metrów kwadratowych.