Innowacyjne rozwiązania w reklamie świetlnej

section-db47ad4

Slide Slide Slide Slide

Oferujemy medium o najwyższej sile oddziaływania i perswazji, co świadczy o stabilność, rzetelności i innowacyjnym podejściu firmy.

Innowacyjne rozwiązanie w reklamie świetlnej

W dobie nowoczesnych technologii i coraz szybszego tempa życia poszukujemy takiej opcji reklamy, która pozwala szybko zmieniać treści i nadążać za zmianami zachodzącymi w świecie.

Ekrany LED to najbardziej prestiżowy i spektakularny sposób wizualnej reklamy miejskiej. Gwarantują one najwyższy poziom skuteczności podczas realizowania polityki promocyjnej oraz informacyjnej.

Elektroniczne ekrany zewnętrzne to najnowsza technologia wielkoformatowa, która z powodzeniem funkcjonuje na całym świecie.

Szeroki wachlarz możliwości pozwala na prezentowanie animacji, klipów promocyjnych oraz statycznych obrazów. Nośniki LED mają dużo większą moc oddziaływania niż tradycyjne tablice reklamowe.

Emitowany cyklicznie spot, dociera ze swoim przekazem do wszystkich osób znajdujących się w jego zasięgu. Ekrany LED, to oferta dla każdego chcącego dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców.

 

Nośniki Totem

Uzupełnieniem oferty są nośniki typu Totem. Zaletami prowadzenia kampanii jest szybki czas realizacji, wysoka rozdzielczość emitowanych spotów na matrycach IPS oraz automatycznie dostosowana jasność ekranów do panujących warunków atmosferycznych. W słoneczne dni, czytelność gwarantuje jasność 4000 nitów!

section-9709a85

Dzworzec PKP

wielkość nośnika – 28 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 100.000 osób

ul. Dworcowa

wielkość nośnika – 21 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 100.000 osób

ul. Pszczyńska

wielkość nośnika – 21 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 100.000 osób

section-dea4589

ul. Nowy Świat

wielkość nośnika – 21 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 100.000 osób

ul. Chorzowska

wielkość nośnika – 12 metrów kwadratowych, strefa emisji – około 70.000 osób

Mobilny ekran LED

wielkość nośnika – 16 metrów kwadratowych.