Dzień: 19 października 2017

Mat@ndo 2017

Śląska Sieć Metropolitalna Sp. z o.o., we współpracy z Miastem Gliwice oraz Gliwickim Ośrodkiem Metodycznym, zorganizowała V edycję Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo”  – czyli matematycznego drużynowego testu online dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Finał V edycji Konkursu  odbył się 18 października 2017 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Wyniki V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo”
Technikum

Miejsce

Nazwa szkoły Miejscowość Punktacja Czas
1 Technikum nr 1, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych Gliwice 100 00:49:47
2 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1.Technikum Mechatroniczne nr 1 Warszawa 89 01:00:00
3 Technikum Nowoczesnych Technologii im Jana Pawła II Kleszczów 78 01:02:15
4 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Kędzierzyn Koźle 73 00:59:23
5 Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych Lubliniec 67 00:08:21
6 Zespół Szkół Zawodowych im Gen F. Kleeberga nr 1 Dęblin 65 01:02:04
7 Zespół Szkół Samochodowych im. Gen Stefan Roweckiego „GROTA” Gliwice 65 01:02:01
8 Technikum Menadżersko-Usługowe Piotrków Trybunalski 65 01:02:12
9 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im M. Kopernika Ruda Śląska 60 01:02:02
10 Zespół Szkół Gorzów Śląski 57 00:57:52
11 Technikum nr 2, Zespół Szkół Ekonomicznych . im Wojciecha Korfantego Katowice 55 00:57:03
12 Zespół Szkół Łączności Szczecin 55 01:02:14
13 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych Cieszyn 54 00:59:17
14 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych Żywiec 47 01:02:01
15 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego Kluczbork 43 01:02:04
16 Zespół Szkół Licealno-Technicznych Kluczbork 43 01:02:32
17 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im prof. Janusza Groszkowskiego Radomsko 39 01:01:28
18 Technikum 11 Zespół Szkół Budowlanych Wrocław 33 01:02:12
19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Kępno 27 01:01:50

Liceum
Miejsce Nazwa szkoły Miejscowość Punktacja Czas
1 II Liceum Ogólnokształcące Kielce 100 00:39:41
2 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Przemyśl 100 00:48:42
3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Racibórz 100 00:52:47
4 Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki Syców 100 00:53:15
5 V liceum Ogólnokształcące Bielsko Biała 98 00:16:08
6 I liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im Edwarda Dembowskiego Gliwice 98 00:40:30
7 II Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego Sieradz 98 01:01:27
8 Liceum ogólnokształcące nr xiii  im. Aleksandra Fredry Wrocław 96 00:29:16
9 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki Łobez 94 00:42:43
10 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Tarnowskie Góry 92 00:43:25
11 ILO w Wadowicach Wadowice 87 00:59:57
12 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej Curie Szczecin 85 00:54:10
13 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im M. Konopnickiej Opole 84 00:55:23
14 VLO z Oddziałami dwujęzycznymi Gliwice 78 01:01:56
15 Zespół Szkół w Świątnikach Górnych Świątniki Górne 72 01:00:00
16 XLO im. Królowej Jadwigi Warszawa 69 00:52:16
17 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Miechów 64 01:01:59
18 Liceum Ogólnokształcące
Im. Hugo Kołłątaja
Pińczów 64 00:58:55
19 II Liceum Ogólnokształcące im M Kopernika Kędzierzyn Koźle 60 00:55:54
20 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego Ryki 51 01:01:26

Gratulujemy Zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom – do zobaczenia za rok.